تبلیغات
other - اپل هم گوشی منحنی می‌سازد
other

اپل یک درخواست ثبت اختراع برای یک نوع سطح لمسی منحنی ارائه کرده که به نظر می رسد درنظر دارد آن را روی صفحات نمایش آی فنهای منحنی و یا ساعتهای هوشمند منحنی آزمایش کند.

به نقل از مهر، درخواست ثبت اختراع برای یک "حسگر لمسی منحنی" دربرگیرنده تکنیک ساخت برای تولید صفحات دقیق لمسی منحنی بدون تاب دادن و یا تغییر شکل است. این اختراع دربرگیرنده استفاده از این فناوری در صفحات نمایش، پدهای لمسی و موس لمسی است.
دستگاه هایی که دارای صفحات منحنی هستند در حال حاضر در بازارهای فناوری وجوددارد درمیان این دستگاهها می توان به تلفنهای هوشمند سامسونگ با عنوان گلکسی راند (Galaxy Round) و تلفن هوشمند جی فلکس ال جی (LG G Flex) اشاره کرد.
به رغم گمانه زنیهای صورت گرفته هنوز مشخص نیست که شرکت فناوری اپل از این فناوری برای تولید محصولات قابل ارائه به مشتریان استفاده می کند یا خیر.
اگرچه از آنجا که به نظر می رسد اپل روی یک ساعت هوشمند کار می کند و بازهم براساس گمانه زنی ها این ساعت هوشمند iWatch نام دارد و انتظار می رود در سال 2014 معرفی شود، گفته شده است که شاید این صفحه لمسی منحنی برای ارائه شکل مناسب ساعت و انطباق آن با مچ دست کاربر مورد استفاده قرار بگیرد.

نوشته شده در پنجشنبه 21 آذر 1392ساعت 10:12 ب.ظ توسط yar 314| نظرات ()

مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Night Skin