تبلیغات
other - رونالدو: مطمئنم رئال قهرمان لیگا می‌شود
other

http://www.hdwallpapersfree1080p.com/wp-content/uploads/2013/11/Cristiano-Ronaldo-Photo-free.jpg
برترین‌های فوتبال اسپانیا در فصل 2013 – 2014 روز گذشته (دوشنبه) طی مراسمی با مشارکت روزنامه‌ "مارکا" اسپانیا برگزار شد و کریستیانو رونالدو با رای کارشناسان فوتبال اسپانیا به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته انتخاب شد.

کریستیانو رونالدو پس از انتخاب به عنوان "بهترین بازیکن فوتبال اسپانیا در فصل گذشته" در پاسخ به این سوال که آیا او اکنون در بهترین شرایط دوران فوتبالی‌اش قرار دارد؟ گفت: بله. خودم همین طور فکر می‌کنم. فکر می‌کنم که اکنون در بهترین شرایط دوران فوتبالی‌ام قرار دارم. اما در طول سال‌های گذشته نیز تلاش زیادی کردم تا بتوانم همیشه در سطح بالایی فوتبال بازی کنم و فکر می‌کنم به این مهم دست یافته‌ام.

رونالدو در ادامه درباره شرایط رئال مادرید در این فصل گفت: تیم ما امسال بسیار قوی است. ما در حال رشد هستیم و باید شرایط خوب خودمان را تا پایان فصل حفظ کنیم. من مطمئنم که رئال مادرید در این فصل به موفقیت‌های زیادی دست پیدا خواهد کرد. فرمول موفقیت این است که سخت تلاش کنی، تمرکزت راحفظ کنی و باز هم سخت تلاش کنی.

کریستیانو رونالدو که دو بازی قبلی رئال مادرید برابر گالاتاسرای و وایادولید را به دلیل مصدومیت از دست داد، درباره شرایط فیزیکی‌اش، گفت: اکنون کاملا آماده هستم و هیچ مصدومیتی ندارم. در واقع در چند روز گذشته نیز مشکلی نداشتم، اما اصراری نداشتم که حتما در بازی برابر وایادولید در میدان حضور داشته باشم. مربیان و کادر پزشکی باشگاه تصمیم گرفتند تا در بازی برابر وایادولید ریسک نکنند و در میدان حضور نداشته باشم. مشکلی برای همراهی با رئال مادرید در بازی آینده ندارم.

مهاجم پرتغالی درباره گل‌هایش در این فصل گفت: اکنون تمام تمرکزمان روی موفقیت با رئال مادرید در لیگا و لیگ قهرمانان اروپا است. باشگاهی همچون رئال مادرید باید هر ساله تلاش زیادی کند تا بتواند همیشه به قهرمانی برسد. هنوز بازی‌های ملی شروع نشده تا بخواهم درباره تیم ملی پرتغال صحبتی کنم. بگذارید بازی‌های ملی شروع شود تا درباره گل‌هایم و نقشم در تیم ملی پرتغال نیز صحبت کنم.

کریستیانو رونالدو در پایان درباره درخشش آتلتیکو مادرید در رقابت‌های این فصل لیگ اسپانیا گفت: اصلا از درخشش آتلتیکو مادرید شگفت زده نشدم. آنها فصل گذشته نیز تیم بسیار خوبی بودند و توانستند در کوپا دل ری به قهرمانی برسند. آتلتیکو مادرید تیمی بسیار سازماندهی شده است که مربی بسیار خوبی دارد و در بازی‌های خودشان تمام تلاششان را می‌کنند که بتوانند به پیروزی برسند. با این حال من مطمئنم که رئال مادرید در این فصل به قهرمانی در لیگ اسپانیا دست یافت، اما آتلتیکو مادرید را حریفی سر سخت در راه قهرمانی تیمم می‌دانم .

** برترین‌های فوتبال اسپانیا در فصل 2013 – 2014 به این شرح است:

* بهترین بازیکن: کریستیانو رونالدو (رئال مادرید)

* آقای گل: لیونل مسی (بارسلونا) 45 گل

* بهترین مهاجم : آلوارو نگردو (سویا)

* بهترین سرمربی: تیتو ویلانووا (بارسلونا)

* بهترین دروازه‌بان: تیبو کورتویس (آتلتیکو مادرید)

نوشته شده در سه شنبه 12 آذر 1392ساعت 06:23 ب.ظ توسط yar 314| نظرات ()

مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Night Skin